תכנון מדויק ומקסום של חללי הבית הוא המפתח לבית נעים ונוח.

אנחנו נלווה אתכם לאורך כל תהליך התכנון, כדי ליצור עבורכם את הבית המושלם, המותאם לצרכים ולחלומות שלכם.

 

שירותי יעוץ תאורה.

שירותי יעוץ תאורה הם השותפים שלכם ליצירת אווירת אור מושלמת. אנו מסייעים בבחירת הפתרונות האופטימליים לתאורה מביתית עד תאורה מרחבית. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים שכוללים תאורה פנים, תאורה חיצונית, תאורה לאזורי עבודה משרדית ועוד. תוך שמירה על קריטריונים מקצועיים והעיצוב הכללי לאווירה מושלמת.

 

תיאום בין כל בעלי המקצוע- אינסטלציה, חשמל, מיזוג, כיבוי אש ועוד

תיאום בין בעלי המקצוע השונים הוא חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו. תיאום זה מבטיח את הצלחת הפרויקט, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה כלכלית

 

חיסכון גדול בעליות

ההיכרות והניסיון רב השנים שלנו מול קבלנים ויזמים מאפשרים לנו לכמת, לתקצב עליות לכל אורך הפרויקט ולהציע לכם פתרונות שיכולים לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים.

למה עיצוב סביבת המגורים
כל כך חשובה?
סביבת המגורים הייתה תמיד משפיעה וחשובה, אנחנו יכולים להפוך מקום כל כך משמעותי בחיינו למקום שבו נרגיש טוב, נרגיש בו חלק בטוח, מקום שיוביל לשיפור איכות החיים. התפיסה העיצובית לתכנון ועיצוב החלל עוסקת בנפשו של האדם ודוגלת בהתאמה מדויקת של הבית לאנשים החיים בתוכו בפן העיצובי- המעשי והן מהפן הפסיכולוגי- האנרגטי. בעידן של היום אנחנו מבלים 2/3 מהחיים בחלל המגורים וכאשר ישנה אינטגרציה מלאה בין הפנים לחוץ, אינטראקציה בין אנשי הבית, זרימה נכונה בחלל, ישנה השפעה ישירה על האדם, כאשר האדם נהנה מסביבת מגורים משופרת שתומכת באופן מיטבי בכל פעילויותיו.
אנחנו מאמינים כי בעזרת תכנון אדריכלות ועיצוב פנים נכון, גם אתם תוכלו לשפר את איכות חייכם.

עיצוב דירות קבלן
למטרות השקעה או מגורים
הכול תחת קורת גג אחת, המשרד מלווה את הלקוח לכל אורך תהליך העיצוב מהשלב שלפני רכישת הדירה ועד להשלמת הפרויקט וסיום ביצוע עיצוב הפנים. מתכננים את החלל ומתאמים ובין כל המערכות והיועצים המקצועיים